OUTDOOR

Vyjedeme spolu do lesů vysočinských, které ještě kůrovec nesežral, kde spíš potkáte srnce než auto, a kde jsou ještě stále místa bez mobilního signálu. 

O přátelství a lidech

Zajímá tě, jak to vlastně v přátelství chodí? Jak vznikne a co jej utužuje? Pojeď s námi užít si prodloužený víkend uprostřed krásné horské přírody, rozvinout svá současná přátelství a třeba i najít nějaká nová.

Outdoor víkend 2021

Akce pro všechny, kteří chtějí být v přírodě, zažít dobrodružství ve skupině lidí s podobným zájmem a trochu se překonat.

Hrdinství: O superhrdinech a lidech

Kdo jsou to hrdinové a odkud se berou? Může jím být i člověk z masa a kostí, se svými zlozvyky a chvílemi slabosti? A potřebujeme vůbec hrdiny?

Pojeď s námi tato témata prozkoumat!

O přátelství a lidech

Zajímá tě, jak to vlastně v přátelství chodí? Jak vznikne a co jej utužuje? Pojeď s námi užít si prodloužený víkend uprostřed krásné horské přírody, rozvinout svá současná přátelství a třeba i najít nějaká nová.

Do Ztracena

Svět se občas točí příliš rychle a je snadné zapomenout, kam se náš klid poděl.Naštěstí se ale neztratí nenávratně, vždycky se dá znova najít – ve vůni jablka, v pohledu do krajiny, v namáhavé práci nebo v tichu…

Hrdinství: O superhrdinech a lidech

Kdo jsou to hrdinové a odkud se berou? Může jím být i člověk z masa a kostí, se svými zlozvyky a chvílemi slabosti? A potřebujeme vůbec hrdiny?

Pojeď s námi tato témata prozkoumat!

víceMÉNĚ


Nedokážu se na chvíli zastavit. Každý den se stresuju z toho, co bude zítra. Co mi to dává? Chci takhle žít?

Dnešní svět je neobyčejně složitý. Máme práci, koníčky, přátele, partnery. Snažíme se všechno stihnout, plánujeme na měsíce dopředu, pořád se za něčím ženeme. A pak se ptáme, jestli je to opravdu to, co chceme.

víceMÉNĚ ti dá příležitost na chvíli se zastavit. Vnímat přírodu kolem sebe. Objevit krásu v jednoduchých věcech a zažít si jednoduchou radost. A možná si odpovědět na svoje otázky. Třeba si ověříš, že, to jak žiješ, ti vyhovuje. A nebo zjistíš, že potřebuješ změnu.

Máš kladný vztah k přírodě? Nevadí ti zmoknout nebo se trochu zapotit? Chceš si odpočinout a trochu se zamyslet? Pojeď s námi!

Přihlášku a další informace najdeš na stránkách akce.

Země ~ Voda ~ Vzduch

ZVV16_FB1

Omlouváme se, ale akce byla z osobních důvodů zrušena.

Připravujeme ji pro vás na příští rok. Pokud chceš být první, kdo se o ní dozví, napiš nám na zvv.instruktori@gmail.com

 

 

Pokud jsi nikdy nelezl(a) na skálu, nesjížděl(a) vodu, neběhal(a) orientační běh a ani nešplhal(a) po lanech, tak to opravdu nevadí.  Právě pro Tebe je víkend určen. Nebo pro kohokoliv, kdo chce strávit prodloužený víkend aktivně zábavou a pobytem venku, poznat nové lidi, které baví stejné věci a dát si trochu do těla 🙂

Jediné, co požadujeme, je zvládnout ujet na kole alespoň 40km.

Ubytování

Akce se uskuteční v okolí obce Čučice u Mohelna. Bydlet se bude ve zděné budově a spát se bude ve vlastním spacáku na postelích. V objektu jsou k dispozici splachovací záchody a sprchy s teplou vodou.

Strava

Strava bude na akci zajištěna ze strany organizátorů. Doporučujeme vzít si s sebou oblíbené sladkosti.

Doprava

Sraz všech účastníků bude ve čtvrtek v odpoledních hodinách na vlakové zastávce Rapotice. Na akci doporučujeme přijet vlakem, po dohodě je možné přijet i autem.

Předpokládané ukončení akce je v neděli v 16:30 v Čučicích.

Cena:

Cena víkendu je 1850 Kč. Podrobnosti o platbě ti pošleme do e-mailu.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiálně technické zabezpečení akce (např.: lana, karabiny, mapy pro orientační běh apod.), půjčovné a dopravu lodí, zapůjčení buzoly (v případě, že nemáte vlastní).

Nezbytné vybavení:

  • horské či trekové kolo v dobrém technickém stavu (tzn. kolo které vydrží po celou akci bez komplikovaných oprav)
  • cyklistická helma a blikačka na kolo
  • sedák, jistící pomůcka, karabina s pojistkou (toto vybavení je možné za poplatek na akci zapůjčit)
  • buzola (jestli máš)

 

Tým

Peťa, Sabča, Micháč, Lenka, Zajda a Atrey

 

Stereo

„Lidi myslí ve stereotypech. Ty nemusíš.“

Stovky tváří, stovky prvních dojmů. Čeho si na lidech všímáš a čeho oni na tobě? A záleží na tom? Vydáme se po prošlapaných cestách svých myšlenek, budeme si hrát a rozhlížet se ven i dovnitř.

Stereo je prodlouženě-víkendová zážitková akce pořádaná pod hlavičkouInstruktorů Brno. Strávíš při ní čtyři dny v červencové jihomoravské krajině, kde si vyzkoušíš, jak působíš na ostatní a jak oni na tebe. Zažiješ, jaké to je držet se vyjetých kolejí a jaké je naopak vyjeté koleje opustit (a nevykolejit). Tématem víkendu jsou naše myšlenkové stereotypy. Čeká tě i zahradní slavnost, snídaně v trávě a modrý pudink.

Co na akci potkáte: Inspirativní lidi, hry, které si jen tak jinde nezahrajete, pohyb (v rozumné míře) a nečekané věci, co sem nemůžeme napsat, aby zůstaly nečekanými.

Co na akci nepotkáte: Moc velké psycho, překonávání osobních fyzických limitů, artyčoky.