Kontakt

Oficiální kontaktní údaje

Instruktoři Brno, z.s.
Míčkova 947/38
614 00 Brno
IČ: 22879056
DIČ: CZ22879056
transparentní účet: 2500167471/2010 (FIO Banka), IBAN: CZ4620100000002500167471, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Předseda sdružení: Jiří Zajíc
E-mail na sdružení: spenat@instruktori.cz
Zásady zpracování osobních údajů: naleznete zde
Datová schránka: bsspusb

Další způsoby komunikace s IS Brno

Velká e-mailová konference Instruktorů Brno

Pokud chcete mít aktuální informace ze světa Instruktorů Brno, využijte naší e-mailové konference. Rychle se tak dozvíte nejnovější informace a navíc budete touto cestou moci sami propagovat své akce.

Co to je?

Velká e-mailová konference je skupina, kde lze všem členům posílat informace. Počet aktivních přispěvatelů je ovšem podstatně menší než počet přihlášených.

Průměrně přijde na IS konf každý den kolem 3–5 příspěvků, v okurkové sezóně nemusí přijít žádný, pokud se však objeví zvláště žhavé téma vhodné k diskusi, může se počet vyšplhat až na několik desítek.

V rámci konference by se měly šířit pozvánky na akce a další informace lokálního charakteru, např. „Dnes jdeme do kina, sraz…“ Často se zde rovněž vyskytují pozoruhodné flamewars či divoké brainstormingy – nedivte se tomu, konf je svobodné komunikační médium.

V případě, že chcete dostávat jen přehled instruktory pořádaných akcí, doporučujeme přihlásit se k odebírání IS zpravodaje v pravé dolní části www stránek.

Jak se na konferenci přihlásit/odhlásit? A jak na ni něco poslat?

Na e-mailovou konferenci se můžete přihlásit sami odesláním prázdného e-mailu na adresu ko(Jestli tohle čtete, napište na citron a dostanete čokoládu!)nf+subscribe@instruktori.cz anebo vyplněním formuláře ve webovém rozhraní Skupiny Google (zobrazuje-li se stránka v angličtině, přihlásíte se kliknutím na Subscribe to this group).

Odhlásit se můžete také sami odesláním prázdného e-mailu na adresu ko(Jestli tohle čtete, napište na citron a dostanete čokoládu!)nf+unsubscribe@instruktori.cz.

Pokud budete chtít na konferenci cokoliv poslat, jednoduše odešlete e-mail na adresu: konf@instruktori.cz

Doporučení

Do předmětu e-mailu zadejte v hranatých závorkách tiskacím písmem kategorii, díky které členové konference rychle rozeznají, o čem zpráva je. Pomocí kategorií se také dá nastavit filtr automaticky třídící příchozí poštu. Doporučené kategorie:

  • POZVANKA – slouží k propagaci IS akcí a jako pozvánka na různé kulturní a společenské události (promítání, koncerty, debaty, happeningy, …)
  • KOMERCE – nabídky a poptávky zboží a služeb za peníze (ubytování, doprava, nábytek, práce, …)
  • NEKOMERCE – nabídky a poptávky zboží a služeb zadarmo či za symbolickou částku (za odvoz, za čokoládu, …)
  • DISKUSE – takto je vhodné označit příspěvky, u nichž lze očekávat veřejnou odezvu, například upozornění na různé petice, politické názory a články, ožehavá témata. Pokud primární příspěvek tyto ambice neměl, avšak stejně se stal roznětkou diskuse, je vhodné do dalších reakcí tuto anotaci explicitně dodat.
  • DOTAZ – dotazy na konkrétní otázky věcné povahy, očekává se osobní reakce původci dotazu. Pokud se jedná o věc, která by mohla zajímat více lidí např. sportovní vybavení, kde něco získat atp., je vhodné nakonec odpovědi sumarizovat a poslat jako INFO zpět na konf.
  • PROSBA – prosba o pomoc či radu
  • INFO – oznámení obecné informace bez očekávané reakce (změna kontaktu, otevření nové prodejny nebo instituce, oznámení, …)

Výše navržené kategorie nejsou jediné možné, celkem často se objevují i další (WANTED, SHANIM, KONTAKT, CESTOVANI, BRIGADA, POPTAVKA, …). Tyto zcela jistě plní první z uvedených funkcí anotace (zjistit vizuálně o čem je zpráva z předmětu), ovšem zaváděním nových kategorií mírně znesnadňuje automatické třídění pošty technicky pokročilejší části uživatelů konfu.

Newsletter Instruktorů Brno

Chcete dostávat pravidelně (1 za 2 měsíce) informaci o tom, jaké akce se chystají a co se nového událo? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Přihlašovací formulář najdete v patičce našich webových stránek.

Těšíme se na Vás!