Moravské hvozdy 2023

Po nějaké době opět organizujeme úžasnou, dokonalou, nesmrtelnou, recesistickou hru o “dobytí Brna”. Tuto jedinečnou příležitost, sportovně si zablbnout v lese se štíty a papírovými koulemi si nesmíte nechat ujít.

Slow dating

Jak hledat vztah s radostí a sebejistotou? Pusť se do hledání vztahu smysluplně a pojeď s námi na zážitkový víkend o seznamování.

HiTech

Víkend plný her s mapou, buzolou, radiostanicemi, GPS a dalšími technickými hračkami.

LETNÍ prázdninovka

Zažij prázdninovku v Rychlebech. Zamyslíš se, jak trávíš čas.

Umíš toho jak hodně zažít, hodně prožít, tak si to i užít? Co ti dělá radost? A co vlastně chceš v životě stihnout? Dojde ale i na dávku outdooru, her všeho druhu, týden ve skupině kurzistů a členů instruktorské komunity.

OUTDOOR

Vyjedeme spolu do lesů vysočinských, které ještě kůrovec nesežral, kde spíš potkáte srnce než auto, a kde jsou ještě stále místa bez mobilního signálu. 

Civilizace 2023: Za horizont

Příběh civilizace je víkendová akce, kde se svým týmem povedete svůj lid od první vykřesané jiskry až k zasyčení parního stroje, které ohlašuje začátek nového věku. A bude na vás, jakými cestami se vydáte.

Peripetie

Zážitková víkendovka. Jako červená niť se potáhnou nesnáze našich hrdinů a rozhodování.

V různých aktivitách se budete rozhodovat hlavou i srdcem, v situacích, kdy bude vše jasné, i tam, kde nad vámi bude neustále viset stín pochyb. Rozhodování, to je to oč tu běží.