The Routing Game

Jaké je to býti internetový router (směrovač)? Je vysilující přenášet všechny ty pakety? A jak vlastně ví kam?

Chystá se pro vás strategická týmová městská hra!

Více info o akci již brzy!

Trapárium

Trapárium je zážitková víkendovka o trapnosti. Pojeď s námi objevovat a zkoumat trapno z různých úhlů pohledu skrze nevšední zážitky a hry, které jen tak nezažiješ.

Bude to trapný. A taky to bude zábavný, intenzivní, hravý a rozhodně to nebude nuda! Nejspíš se nedozvíš, jak se trapnosti už  navždycky vyhnout. Budeme ale trénovat, jak se v trapných situacích nebát zůstávat sami sebou a jak je zvládat s úsměvem.

Moravské hvozdy 2023

Po nějaké době opět organizujeme úžasnou, dokonalou, nesmrtelnou, recesistickou hru o “dobytí Brna”. Tuto jedinečnou příležitost, sportovně si zablbnout v lese se štíty a papírovými koulemi si nesmíte nechat ujít.

Slow dating

Jak hledat vztah s radostí a sebejistotou? Pusť se do hledání vztahu smysluplně a pojeď s námi na zážitkový víkend o seznamování.

HiTech

Víkend plný her s mapou, buzolou, radiostanicemi, GPS a dalšími technickými hračkami.

LETNÍ prázdninovka

Zažij prázdninovku v Rychlebech. Zamyslíš se, jak trávíš čas.

Umíš toho jak hodně zažít, hodně prožít, tak si to i užít? Co ti dělá radost? A co vlastně chceš v životě stihnout? Dojde ale i na dávku outdooru, her všeho druhu, týden ve skupině kurzistů a členů instruktorské komunity.

OUTDOOR

Vyjedeme spolu do lesů vysočinských, které ještě kůrovec nesežral, kde spíš potkáte srnce než auto, a kde jsou ještě stále místa bez mobilního signálu. 

Civilizace 2023: Za horizont

Příběh civilizace je víkendová akce, kde se svým týmem povedete svůj lid od první vykřesané jiskry až k zasyčení parního stroje, které ohlašuje začátek nového věku. A bude na vás, jakými cestami se vydáte.