VVH – víkend vymýšlení her

Prakticky si vyzkoušíš postupy, jak vymýšlet hru v týmu. Na akci se věnujeme spíše týmové práci než sólovému vymýšlení. Vyzkoušíš si užitečné postupy, jak od nepopsaného papíru začít tvořit. Naučíš se kombinovat herní mechanismy a budeš umět předem otestovat jejich funkčnost. Svoji hru si také uvedeš a dostaneš na ni zpětnou vazbu.

PSYCHOvíkend

Chceš se dozvědět něco o psychologii a psychické bezpečnosti na zážitkových akcích? Chceš se zlepšit v práci se skupinou a vedení reflexe? Chceš se naučit něco z krizové intervence a potrénovat poskytnutí první psychické pomoci? Pak je tahle akce pro tebe.

HiTech

Víkend plný her s mapou, buzolou, radiostanicemi, GPS a dalšími technickými hračkami.

VVH – víkend vymýšlení her

Prakticky si vyzkoušíš postupy, jak vymýšlet hru v týmu. Na akci se věnujeme spíše týmové práci než sólovému vymýšlení. Vyzkoušíš si užitečné postupy, jak od nepopsaného papíru začít tvořit. Naučíš se kombinovat herní mechanismy a budeš umět předem otestovat jejich funkčnost. Svoji hru si také uvedeš a dostaneš na ni zpětnou vazbu. Hry, které vymyslí jiné týmy, si zažiješ jako účastník. Strávíš víkend na příjemné základně spolu s partou podobně naladěných lidí.