Zpívání s lucernou

Přijďte se potkat a zazpívat a zahrát do Lužánek. Tentokrát tematicky – první 2 hodiny věnujeme klasickým táborákovým písním. Pak zcela volně kdo s čím příjde.
Na místě budou k dispozici zpěvníky (v elektronické i papírové verzi).

Kdy: středa 24.4. 1.5. (změna!), na místě budeme nejpozději od 17:00, následně od 17:30 si můžete zkusit nacvičit vybranou písničku (Take me home) a zpívat se začne v 18:00. Budeme rádi, když přijdete dříve, třeba i s dětmi, popovídat, pochodit po slack lajně a tak.
Kde: centrální louka u Kašny – ideálně zde: https://mapy.cz/s/nulucezasu, ale může se stát, že tam bude plno a pak zvolíme místo jinde na stejné louce.
Mám si vzít nástroj, i když se trochu stydím? Ano, snažíme se, aby hlavně první část (cca 2h) byla přístupná hráčům všech úrovní. Ideálně přijď už 17:30, proběhne nácvik vybrané písničky (Take me home).
Co když bude zima? Tak se akce posune na jiný termín (A to se taky stalo, místo 24.4. budeme zpívat až o týden později, tedy 1.5.) Informace v takovém případě zveřejníme zde a na Facebooku.

Je možné si přát písníčku?

Ano, ideálně sem do tabulky, přání se uzavírají do pondělní půlnoci v týdnu před zpíváním, aby se stihl vyrobit zpěvníček.

Zpívání s lucernou

Typ akce: kulturní akce

Začátek: 01.05.2024 od 17:00

Místo konání:
Lužánky u Kašny