Na Horizont!

Za Horizont!

 

Já a skupina.

Cizí lidé nebo tým?

Čím můžu přispět?

Jak mě vidí ostatní?

Jak funguji, když o něco jde?

 

Chceš znát odpovědi?  Tak pojeď na zážitkový víkend plný zajímavých, ale únosných výzev, kde si vyzkoušíš různé role v týmu a najdeš si tu svoji!

Na Horizont je víkendová akce, kde se dozvíš něco o sobě a svém místě v kolektivu. V čem jsi dobrý/á a co je tvou silnou stránkou?  Zvládneš být vůdcem nebo se naopak nechat vést? Jsi týmový hráč nebo spíš jedeš sám/sama na sebe? Poradíš si, když budeš muset rozhodnout za skupinu? A zvládneš si své rozhodnutí obhájit?

Čeká tě nabitý víkend s partou lidí ve tvém věku. Objevíš něco nového a hlavně to bude zábava. Vyzkoušíš si různé aktivity a hry venku v přírodě i uvnitř a díky nim zjistíš, jak můžeš fungovat v nové skupině lidí a mnoho dalšího. Tak co, jdeš do toho s námi?

Praktické informace

Všechno, co potřebuješ vědět o akci:

Termín: Akce se koná o víkendu 3.-5. března 2017. Začátek je v pátek večer, konec v neděli pozdě odpoledne.

Místo: Lomnice u Tišnova

O čem to bude: Bude to zážitková akce. Programy nejsou samoúčelné, nejsou to hry pro děti. Vše, co se na akci děje, je dobrovolné, ale zároveň platí, že co do toho dáš, to dostaneš.

Účastníci: Akce je učena pro přibližně 20 lidí ve věku 18 – 25 let. Jestli je ti víc, ale hodně moc chceš jet, tak napiš a nějak to vymyslíme.

Cena

  • 700,- Kč (při přihlášení do 5.2.)
  • 790,- Kč (při přihlášení po 5.2.)

Co za ni dostaneš?

  • Dva dny nabité programem a 7 organizátorů k tomu
  • ubytování v teple lomnické základní školy (vlastní karimatka a spacák)
  • stravování po celou dobu akce

Storno podmínky

Více než 28 dní před akcí – 0% storno
28 – 14 dní před začátkem akce – 30 % storno
14 až 8 den před začátkem akce – 50% storno
7 den či později – 100% storno
V případě zrušení akce ze strany organizátorů vracíme 100% uhrazené částky.

Kontakt

Hmm, pořád nevíš? Chtěl by ses na něco zeptat, domluvit, nebo si jenom tak poklábosit? Tak napiš Jítě: nahorizont@kaluz.cz

Náš týmtym-na-horizont

Zajímá tě, kdo pro tebe tuhle vypečenou akci bude pořádat? Tak sleduj facebookovou událost, kde postupně jednotlivé organizátory představíme.

Zatím ti jen prozradíme, že se můžeš těšit na věčnou optimistku Jíťu, která má tuhle partičku na povel,  na Kaluže, který když něco rozloží tak to občas  i beze zbytku složí, na vždy perfektně připravenou Elišku se kterou si můžeš pokecat ve znakové řeči,  na sníh milující Kristýnu a na sporťáka Marťase, který je glosátorem každé situace.

Na Horizont!

Typ akce: víkendovka, zážitková akce

Začátek: 03.03.2017 od 18:00
Konec: 05.03.2017

Místo konání:
Lomnice u Tišnova