Brontosauří a Instruktorský Bál

KDY??? 12. ledna 2018!

KDE??? V KC Sýpka Medlánky!

Za kolik? 170 Kč při přihlášení dopředu a zaslání penízků 🙂

Řekni to všem kamarádům… Bude Bál!

Pro všechny brontosaury, instruktory, organizátory… Bude Bál!

Už se taky těšíš? 😉

PODMOŘSKÝ BÁL

Ponořte se společně s námi do hlubin podmořského světa – bleděmodrého světa mořských koníků, starobylých lodních vraků a zlatých rybiček! V rytmu společenských tanců připlouvá nejlepší ples sezony, ples plný klasiky i známých písní, ples Hnutí Brontosaurus a Instruktorů Brno! Zveme nové i staré členy, aktivní i neaktivní, tanečníky i netančící. V podmořském světě si každý najde svoje a užije dosytosti tmelení a zábavy se známými i dosud neznámými členy. Nechte se unášet Golfským proudem, kochejte se plážemi z nevídané perspektivy, vplujte do víru ropných skvrn, objevujte nádhery rybích hejn či rozviřte bájný sedmý světadíl plastových odpadků!

Přijďte společně stvořit krásný a mnohobarevný svět korálových útesů od večera až ke společnému odmuření za úsvitu! Ponořte se do hlubin! Mořská hladina stoupá, a podmořský svět přichází spolu s ní…právě za TEBOU!

Podmořský bál oživí skvělá brněnská kapela Another Way s bohatým plesovým repertoárem a více než dvacetiletou praxí! Vystupují například na plesech taneční školy Danza, bílých prodloužených Taneční školy Starlet a jiných. Můžete se těšit na pořádnej podmořskej nářez!

Spolu s Another Way bude na podmořském plese také hrát kapela Cyranovy boty, MTO a DJové Honza Šipr a Lukáš Srnka!
Pozor!
  • Termín bálu koliduje s prvním kolem prezidentských voleb, ale stačí si zařídit voličský průkaz podle instrukcí Ministerstva vnitra České republiky. A hurá na bál! Sál se otevírá v 19:30!

Instruktorský a Brontosauří Bál 2018

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

  • Cena za bál při platbě na místě je 270,-Kč!
Podmořský bál

Podmořský bál

 

Brontosauří a Instruktorský Bál

Typ akce: kulturní akce, pro Instruktory

Začátek: 12.01.2018 od 19:30

Místo konání:
KC Sýpka Medlánky